Grup Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan

Tüm Grup Hepsi üyeleri sizeleri aramızada görmekten çok memnun oluruz. Sitemize üye olun mutlu olun. Grup Hepsiyle ilgili herşey burada.... Umuyorum çok iyi vakit geçireceksiniz...

AnasayfaAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar

4 posters
YazarMesaj
gruphepsy
Admin
Admin
gruphepsy

Kadın

Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar Empty
MesajKonu: Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar   Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 12:09 am

Yonca Evcimik bir röportaj sırasında Hepsi hakkında şunları dedi;
-Hepsi grubu mesela ben onları beğeniyorum.Çok şekerler,çok zor grup olmak Allah kolaylık versin.Çok başarılılar.İnşallah bir ömür boyu devam ederler.

Hande Yener:
-Ben ve Hepsi grubu Türkiye'de bir ilk.Ben Türkiye'ye elektronik müziği,Hepsi ise R&B müziği tanıştırdı.Yolları her zaman açık olsun.

Nil Karaibrahimgil:
-Hepsi grubu Türkiye'de yapılmamışı gerçekleştirdi.Müzik ve dansı birleştirdi.Bende farklı müzik yapıyordum ama Hepsi çıkmadan önce bu kadar dans meraklı değildim.Bildiğim kadarıyla çocukluktan beri arkadaşlar hatta dostlar umarım birbirlerine olan sevgileri,saygılar,müzik ve dansa olan ilgileri biran olsun ile bitmez.Dilerim daha nice ödüller alır.Yollarınız hep açık olsun Hepsi kızları

Burcu Güneş:
-HEPSİ'de çok güzel bizi R&B'ye yaklaştırdıkları için çok teşekkürler.Gerçekten HEPSİ genç,HEPSİ güzel,HEPSİ'NİN de sesi çok güzel,HEPSİ dinamik.Teşükkürler
http://gruphepsy.eniyiforum.net
NAZLII
Admin
Admin
NAZLII

Kadın
İş/Hobiler : kitap okumak
Lakap : sırık

MesajKonu: Geri: Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar   Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar EmptyPerş. Ocak 08, 2009 8:50 pm

saol canım
http://www.hepsibir.yetkinforum.biz
NAZLII
Admin
Admin
NAZLII

Kadın

MesajKonu: Geri: Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar   Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar EmptyCuma Ocak 09, 2009 7:07 pm

en çok grub hepsiyi sen seviyorsun galiba.
hepsi
Misafir

MesajKonu: Geri: Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar   Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar EmptyC.tesi Şub. 28, 2009 10:17 pm

arkadaslar bizde en cok handeyi sevioz inanın Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Razz
hepsi
Misafir

MesajKonu: Geri: Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar   Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar EmptyC.tesi Şub. 28, 2009 10:20 pm

salaklasmain tongue scratch
kübraaa
Misafir

MesajKonu: hepsi   Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar EmptyPerş. Mart 05, 2009 3:29 pm

flower flower flower
hepsiyi çok seviyoruz cheers hemde eren ve gülçini bay cat I love you Arrow Rolling Eyes lol!
hasret
Misafir

MesajKonu: grup hepsi   Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar EmptyPaz Mart 22, 2009 1:05 pm

onlar kendilerini ne sanıyorlar yaaa kimse grup hepsiyle rakip olamaz grup hepsi onları ezer:D
GulcininLokumu
Admin
Admin
GulcininLokumu

Kadın
İş/Hobiler : Muzik dinlemek
Lakap : Lokumum

MesajKonu: Geri: Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar   Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar EmptySalı Nis. 07, 2009 4:41 am

hasret demiş ki:
onlar kendilerini ne sanıyorlar yaaa kimse grup hepsiyle rakip olamaz grup hepsi onları ezer:D
qDiLiomm xD:D
GÖKÇ£
Misafir

MesajKonu: S£VGİLİL£RİM   Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar EmptyCuma Nis. 10, 2009 10:02 pm

Smile @$KIM @NIL , F£RHAT , C@N $İZİ ÇOK $EVİYORUM ... F£RHAT C@N @NIL BİTANEMSİNİZ ............. Very Happy
NAZLII
Admin
Admin
NAZLII

Kadın

MesajKonu: Geri: Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar   Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar EmptyÇarş. Nis. 15, 2009 11:07 am

misafirler üye olmayı unutmayın
berfinyoshy
уєηι üує
уєηι üує
berfinyoshy

Kadın

MesajKonu: Geri: Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar   Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar EmptyPerş. Haz. 11, 2009 11:25 am

hepsiyi çöhok seviom

özelikle yoshy berfin

Bazı Ünlülerden Grup Hepsi'ye Yorumlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsi Moda