Grup Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan

Tüm Grup Hepsi üyeleri sizeleri aramızada görmekten çok memnun oluruz. Sitemize üye olun mutlu olun. Grup Hepsiyle ilgili herşey burada.... Umuyorum çok iyi vakit geçireceksiniz...

AnasayfaAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

grup hepsiden gülçinin ayrılışı

2 posters
YazarMesaj
kalp_53_
Misafir

grup hepsiden gülçinin ayrılışı Empty
MesajKonu: grup hepsiden gülçinin ayrılışı   grup hepsiden gülçinin ayrılışı EmptyC.tesi Mart 07, 2009 3:21 pm

ya ben ilkden inanamadım gülçinin çıkmasına ama sonradan gülçin beni hayal kırıklığına uğrattı artık gülçini sevmiyorum kendi arkadaşlarını bırakıp gitmesi olanaksız tabi gülçine azda olsa biraz hak vermek lazım oda evlenecekmiş yeni gruba başarılaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....
NAZLII
Admin
Admin
NAZLII

Kadın
İş/Hobiler : kitap okumak
Lakap : sırık

MesajKonu: Geri: grup hepsiden gülçinin ayrılışı   grup hepsiden gülçinin ayrılışı EmptyÇarş. Nis. 15, 2009 11:04 am

gülçin gitmeseydi iyi olurdu.
http://www.hepsibir.yetkinforum.biz
betül
Misafir

MesajKonu: gurup hepsiye mesaj   grup hepsiden gülçinin ayrılışı EmptySalı Mayıs 12, 2009 8:59 pm

gurup hepsi sizi çok seviyorum ben akçakocadan bizde bi gurup kurduk hiç bir guruba benzemiyo sizin yalan şakınızı yaptık okul gecesinde bizdesizin gibi olmayı düşünüyorduk 4. sınıfta çıktık şuanda 5e gidiyorum busene bende gülçindim gurupta sizin gülçinde çıktı bende çıky-tım ilk ben çıktım 2 hafta sonra gülçin çıktı aslında ben en çok cemreyi beyeniyorum derslerim çok güzel hep taktir aldım keşke ne sizin gurup nede bizim gurup bitmeseydi sizi seviyorum sizden mesaj beklicem aslında ben hiç bi kıza benzemem varya gurup bitiginde ilk dört hafta çok üzgündüm kimseyle konuşmuyordum okadar vurdu bana ama sonra arkadaş gibi hiç birşey olmamış gibi yola devam ettik görüşürüz iyi akşamlar Smile Smile Very Happy
berfinyoshy
уєηι üує
уєηι üує
berfinyoshy

Kadın

MesajKonu: Geri: grup hepsiden gülçinin ayrılışı   grup hepsiden gülçinin ayrılışı EmptyPerş. Haz. 11, 2009 11:24 am

benjede gülçin gitmeseydi

grup hepsiden gülçinin ayrılışı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-